Аварійний виїзд

Несправність автомобіля, а тим більше вантажівки, робочої машини, вірного коня-річ неприємна завжди. І якщо ця несправність виявлена ​​в боксі або на стоянці – це неприємно, але ніяких серйозних наслідків за собою не спричинить. Інша справа, якщо вантажний автомобіль зламався на дорозі, а ще гірше – на ходу. Подібного варіанту розвитку подій не хоче ніхто. Рев мотора стихає, прилади гаснуть, замовкає радіо, і водій, здивований і ошелешений, встигає, знову ж таки – суто механічно, на залишковому ходу з’їхати на узбіччя. Якщо таке трапилося влітку, це не критично. А ось якщо за бортом – глибоко під нуль, неприємно, та й небезпечно.

Уникнути таких ситуацій взагалі – людині не під силу. Але наша компанія не дарма займається обслуговуванням та сервісом вантажних автомобілів. Ремонт вантажівок це наш профіль.

Не має принципового значення – відбувається він у наших боксах або прямо на дорозі. Спеціально для таких ситуацій ми відкрили послугу тех. допомоги на дорозі. У найнеприємніших обставин до Вас виїдуть майстри-професіонали, які обслуговують і проводять ремонт вантажних автомобілів, і прямо на місці нададуть Вам допомогу:

  • Комп’ютерну діагностику на місці;
  • Усунення несправності на місці;
  • евакуація;

Вантажний автоцентр
«КРЕМРЕМТРАНС»

Власна стоянка

Відкрита асфальтований майданчик, ємність стоянки не менше 25 вантажних автомобілів. Закрита територія, цілодобова охорона, стабільний доступ до Інтернету.

ГОТОВІ ДО КОНСУЛЬТАЦІЇ?

Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин в робочий час c 09:00 до 20:00