Автокондиціонери

З тих самих пір, як автомобілі стали оснащуватися кондиціонерами або системами клімат контролю, у водіїв увійшло в звичку використовувати їх при будь-якій погоді, щоб завжди підтримувати оптимальну температуру в салоні. Тому нескладно уявити, які незручності викликають найменші проблеми з кондиціонером. А вони виникають вже при нестачі хладагента в системі, не кажучи вже про вихід з ладу теплообмінника, забруднення фільтрів і т.п.

І якщо перша проблема вирішується за допомогою заправки, то у всіх інших випадках потрібна діагностика і ремонт кондиціонерів. Своєчасна діагностика і ремонт дозволять підтримувати всі елементи системи кондиціонування в справному стані, що зводить до мінімуму ймовірність виникнення дискомфорту від непрацюючого кондиціонера.

Однак не слід думати, що заправка кондиціонерів – це проста процедура, яку можна довірити будь-якого автосервісу. Сам процес заправки дійсно не викликає ніякої складності, але проблема полягає в несумісності фреонів різних марок. Заправка кондиціонера може здійснюватися фреоном тільки тієї марки, який використовувався і раніше. В іншому випадку вихід кондиціонера з ладу практично неминучий.

Що ж стосується діагностичних процедур, то не слід чекати, коли кондиціонер стане працювати набагато гірше або зовсім перестане охолоджувати салон, як уже згадувалося, своєчасна діагностика позбавить вас від подібних проблем. Пам’ятайте, що правильна експлуатація та періодична діагностика позбавлять вас не тільки від відчуття дискомфорту, який може викликати непрацюючий кондиціонер, але позбавити вас від витрат по ремонту.

Ми раді вам запропонувати наступні види послуг:

  • діагностика працездатності, пошкоджень і витоків фреону УФ;
  • ремонт, заправка кондиціонерів (легкові і вантажні а / м, автобуси);
  • дрібний ремонт компресорів кондиціонера, заднього контуру кондиціонера;

Вантажний автоцентр
«КРЕМРЕМТРАНС»

Власна стоянка

Відкрита асфальтований майданчик, ємність стоянки не менше 25 вантажних автомобілів. Закрита територія, цілодобова охорона, стабільний доступ до Інтернету.

ГОТОВІ ДО КОНСУЛЬТАЦІЇ?

Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин в робочий час c 09:00 до 20:00