Про компанію

Історія ТОВ «Кремремтранс» почалась 25 червня 2012 році, тоді основним видом діяльності були перевезення сипучих і зернових вантажів. У нашому автопарку було три автомобілі іноземного виробництва. З 01 серпня 2013 року на підприємстві почало працювати СТО по ремонту вантажних автомобілів. Спочатку поєднували діяльність СТО з перевезеннями, проте в 2016 році засновниками було прийнято рішення продати автомобілі і зосередитися на розвитку і вдосконалення діяльності СТО. Ремонтна діяльність велася в двох боксах: №1 – 360 м.кв. з двома шестиметровими ямами, складським приміщенням, зварювальним постом, все верстатне і стендове обладнання, преса; №2- 200 м.кв. з одного 12-метрової ямою і компресорної установкою. Підприємство почало стрімко розвиватися. У 2017р. на наявних площах був реконструйований бокс №2 – сьогодні це 410 м.кв. – три 12-метрові і одна 8-метрова яма. До всіх ямах підведено освітлення і повітря. В кінці 2018 року на піку розвитку ми профінансували і зробили на вільних площах ще чотири 12-метрових ями, але реконструкцію боксу №3 – розміром 410 м.кв. не завершена. На заваді стали кризові явища 2019 і тим більше 2020 р Подальший розвиток бізнесу закликає до диверсифікації виробництва, нові напрямки бізнесу вже починаємо просувати. У тому числі: ремонт легкових автомобілів, ремонт і обслуговування електромобілів і гібридів, заправка кондиціонерів вантажних і легкових авто, автобусів, обслуговування американських легкових авто завезених з аукціонного продажу, будівництво вантажний автомийки на 4 поста з внутрішньої мийкою цистерн.

Ми вміємо визначити потреби наших партнерів. Завдяки згуртованій роботі колективу однодумців і постійному впровадженню найбільш прогресивних технологій ми в змозі забезпечити найвищу якість обслуговування.

Ми цінуємо Партнерів за лояльність і довіру до нас.

Співробітників за високий професіоналізм і чесність, працьовитість, прагнення до творчості та новаторства.

Компанію за взаємовигідне співробітництво на грунті доброчесності та поваги за можливість кожного реалізувати себе.

img_0516

Зображення 1 з 7

  • Шиномонтажне обладнання
  • Дископравильний обладнання R14-R26
  • Балансувальний стенд
  • Стенд пневмогидравлической запрессовки шворнів
  • Гідравлічний прес 30т.
  • пневматичне обладнання
  • Комп’ютерна діагностика італійської фірми ТЕХА з програмним забезпеченням IDC5 plus Truck
  • зварювальне обладнання
  • слюсарну обладнання

Реквізити ТОВ «Кремремтранс»

м. Кременчук, проїзд Галузевий, 32а

Поштова адреса: 39600, м Кременчук, а / с 87 код ЄДРПОУ 38132601

Вантажний автоцентр
«КРЕМРЕМТРАНС»

Власна стоянка

Відкрита асфальтований майданчик, ємність стоянки не менше 25 вантажних автомобілів. Закрита територія, цілодобова охорона, стабільний доступ до Інтернету.

ГОТОВІ ДО КОНСУЛЬТАЦІЇ?

Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин в робочий час c 09:00 до 20:00