Ремонт електрики

Безвідмовна і безпечна робота всіх агрегатів і вузлів вантажних автомобілів і спецтехніки можлива тільки при наявності справної системи електрообладнання.

Електрика включає в себе широкий комплекс деталей і забезпечує функціонування таких елементів вантажівки і спецтехніки, як система пуску, запалювання і регулювання подачі палива, освітлювальні і контрольно-вимірювальні прилади.

Основна причина несправності в роботі всієї електричної системи автомобіля – порушення з’єднання контактів через окислення, тертя пучків, накопичення бруду і попадання води. При цьому, якщо виходить з ладу хоча б один елемент електрообладнання, то гарантувати надійну роботу всіх систем вантажного автомобіля або спецтехніки неможливо.

При виявленні ознак несправностей в системі електроустаткування ви можете звернутися в наш сервісний центр, і провести діагностику електронних систем вашого транспорту. Ремонт електрики вантажних автомобілів та спецтехніки – процес складний. Для того щоб визначити причину несправності необхідно провести діагностику всієї взаємопов’язаної систему електротехніки.

Ремонт електрики вантажівок в авто центрі СТО «Кремремтранс» включає наступні види робіт:

  • Виявлення несправності з використанням високоточного діагностичного обладнання (діагностика стартера, генератора, акумулятора і т.д.);
  • Усунення неполадок, заміна деталей (в разі неможливості їх відновлення.
  • Наші фахівці спільно зі спеціалізованими партнерами виконають якісну діагностику і проведуть терміновий ремонт або заміну вантажних стартерів і генераторів. Чи можемоздійснити будь-який ремонт або повну заміну електропроводки.

Вантажний автоцентр
«КРЕМРЕМТРАНС»

Власна стоянка

Відкрита асфальтований майданчик, ємність стоянки не менше 25 вантажних автомобілів. Закрита територія, цілодобова охорона, стабільний доступ до Інтернету.

ГОТОВІ ДО КОНСУЛЬТАЦІЇ?

Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин в робочий час c 09:00 до 20:00